BGP

تولید - محصول

LC/SC/FC/ST/MU/E2000/MTRJ Single Mode Duplex 9/125 OS1/OS2 Patch Cord

توضیح کوتاه:

مواد اولیه: فیبر Corning یا YOFC، کولار Us

طول: طول سفارشی

قطر کابل: 1.6mm، 1.8mm، 2.0mm، 3.0mm

رنگ کابل: زرد یا سفارشی

استفاده از عمر: 20 سال

MOQ: 1 عدد

زمان تحویل: 3 روز

کشور مبدا: چین


جزئیات محصول

برچسب های محصول

توضیحات محصول

پچ کوردهای تک حالته دارای هسته ای با قطر بسیار کوچک هستند که تنها به یک حالت نور اجازه عبور می دهد. در نتیجه تعداد بازتاب های حاصل از نوری که به سمت پایین می رود به طور چشمگیری کاهش می یابد. این به نوبه خود تضعیف را کاهش می دهد و به سیگنال امکان می دهد سریعتر و بیشتر حرکت کند. اگر کمک می کند، به آن فکر کنید که آب از طریق یک لوله شلنگ بسیار نازک جریان می یابد، فشرده تر می شود، سریع تر و بیشتر از طریق شیلنگ کوچک حرکت می کند تا از یک شیلنگ بزرگ.

کابل‌های پچ فیبر نوری 9/125 میکرومتری دوبلکس OS1/OS2 با انتخاب‌های زیادی از طول، جنس ژاکت، جلا و قطر کابل مختلف. این با فیبر نوری با کیفیت بالا و اتصالات سرامیکی Single Mode تولید می‌شود و برای اطمینان از عملکرد برتر زیرساخت کابل‌کشی فیبر، به شدت برای از دست دادن درج و بازگشت آزمایش شده است. همچنین می‌تواند فضای بیشتری را برای کابل‌کشی با چگالی بالا در مراکز داده، شبکه‌های سازمانی، اتاق مخابرات، مزارع سرور، شبکه‌های ذخیره‌سازی ابری و هر مکان مورد نیاز کابل‌های پچ فیبر ذخیره کند.

این کابل فیبر نوری 9/125μm OS1/OS2 تک حالته برای اتصال اتصالات اترنت 1G/10G/40G/100G/400G ایده آل است. می تواند داده ها را تا 10 کیلومتر در 1310 نانومتر یا تا 40 کیلومتر در 1550 نانومتر انتقال دهد.

مشخصات محصول

حالت فیبر OS1/OS2 9/125μm طول موج 1310/1550 نانومتر
از دست دادن درج ≤0.3dB برگشت ضرر UPC≥50dB; APC≥60dB
حداقل شعاع خمشی (هسته فیبر) 10 میلی متر حداقل شعاع خمشی (کابل فیبر) 10D/5D (دینامیک/استاتیک)
میرایی در 1310 نانومتر 0.36 دسی بل در کیلومتر میرایی در 1550 نانومتر 0.22 دسی بل در کیلومتر
تعداد فیبر دوبلکس قطر کابل 1.6 میلی متر، 1.8 میلی متر، 2.0 میلی متر، 3.0 میلی متر
ژاکت کابل LSZH، PVC (OFNR)، Plenum (OFNP) قطبیت A(Tx) تا B(Rx)
دمای عملیاتی -20 تا 70 درجه سانتی گراد دمای ذخیره سازی -40 تا 80 درجه سانتی گراد

LC/UPC-LC/UPC تک حالته دوبلکس

LC to LC Single Mode Duplex-1
LC to LC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-SC/UPC Single Mode Duplex

LC to SC Single Mode Duplex-1
LC to SC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-FC/UPC Single Mode Duplex

LC to FC Single Mode Duplex-1
LC to FC Single Mode Duplex-2

LC/UPC-ST/UPC تک حالته دوبلکس

LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-1
LC UPC to ST UPC Single Mode Duplex-2

FC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex
FC UPC-ST UPC Single Mode Duplex-2

SC/UPC-SC/UPC Single Mode Duplex

SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-1
SC UPC-SC UPC Single Mode Duplex-2

LC/APC-SC/APC Single Mode Duplex

LC APC to SC APC Single Mode Duplex-1
LC APC to SC APC Single Mode Duplex-2

LC/APC-LC/APC Single Mode Duplex

LC APC Single Mode Duplex-1
LC APC Single Mode Duplex-2

SC/APC-ST/UPC Single Mode Duplex

SC APC to ST Single Mode Duplex-1
SC APC to ST Single Mode Duplex-2

SC/UPC-ST/UPC Single Mode Duplex

SC to ST Single Mode Duplex-1
SC to ST Single Mode Duplex-2

وصله سیم فیبر نوری LC/SC/ST/FC APC Duplex Single Mode OS1/OS2 9/125

LC APC to FC APC Single Mode Fiber Cable-2
LC APC to SC APC Single Mode Fiber Cable-1

پچ سیم فیبر نوری LC/SC/ST/FC UPC Duplex Single Mode OS1/OS2 9/125

FC UPC ST UPC Single Mode Connector-1
FC UPC ST UPC Single Mode Connector-2

نوع کانکتور سفارشی: LC/SC/FC/ST/E2000

Customized Connector Type

کابل فیبر نوری استاندارد صنعتی

کابل فیبر نوری دارای درجه اشتعال پذیری استاندارد صنعتی ژاکت PVC و کانکتور فیبر دوبلکس است که مطابق با EIA/TIA 604-2 برای شبکه های کابل کشی با سرعت بالا است.

Industry Standard Fiber Optic Cable

کابل پچ پریمیوم مرکز داده Grade-B LC پیشرفته

از دست دادن اولترا درج | فیبر کورنینگ | کاهش حساسیت خمشی | مطابق با IEC، EIA/TIA

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable

عملکرد جفت گیری تصادفی IL برتر
اتصال متقاطع کابل های درجه B با یکدیگر، IL پایدارتر از سایر رابط های درجه است و نزدیک به IL آزمایش شده با یک جامپر اصلی است.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-2

فیبر غیر حساس خم کورنینگ
طراحی شده برای مقاومت در برابر خم های تنگ و مسیرهای کابل کشی چالش برانگیز با اتلاف سیگنال به میزان قابل توجهی نسبت به کابل های فیبر سنتی.

Enhanced Grade-B LC Data Center Premium Patch Cable-3

هوشمند و قابل اعتماد - فیبر نوری قابل خم شدن

کابل فیبر نوری غیر حساس به خم دارای درجه اشتعال پذیری استاندارد صنعتی ژاکت PVC و کانکتور فیبر دوبلکس است که مطابق با EIA/TIA 604-2 برای شبکه های کابل کشی با سرعت بالا است.

Bendable Optical Fiber
G.657.A1 Bend Insensitive Fiber

فیبر غیر حساس به خم G.657.A1

کابل BIF را می توان منگنه کرد و در گوشه ها خم کرد بدون اینکه کارایی آن کاهش یابد.

10mm Minimum Bend Radius

حداقل شعاع خمش 10 میلی متر

عملکرد خمشی استفاده از کانال را بهبود می بخشد و محفظه های کوچکتر را امکان پذیر می کند.

Zirconia Ceramic Ferrule

فرل سرامیک زیرکونیا

IL و RL بهینه انتقال سیگنال پایدار را تضمین می کنند و از ایمنی شبکه شما محافظت می کنند.

کانکتورهای LC

LC connectors

این کانکتورها به دلیل اندازه کوچک و طراحی ضد کشش برای استفاده در کاربردهای با تراکم بالا ایده آل هستند. آنها در هر دو نسخه ساده و دوبلکس با فرول زیرکونیایی 1.25 میلی متری موجود هستند. علاوه بر این، کانکتورهای LC نیز از مکانیزم ضامن تخصصی برای ایجاد ثبات در موم رک استفاده می کنند.

کانکتورهای SC: 

SC connectors

کانکتورهای SC کانکتورهای جداکننده غیر نوری با فرول زیرکونیایی با شعاع 2.5 میلی متری هستند. آنها برای وصله سریع کابل ها به پایه های قفسه ای یا دیواری به دلیل ظاهر فشاری آنها ایده آل هستند. موجود در سیمپلکس و دوبلکس با گیره نگهدارنده دوبلکس قابل استفاده مجدد برای اتصال دوبلکس.

کانکتورهای FC: 

FC connectors

آنها دارای یک جفت رزوه ای بادوام هستند و برای استفاده در برنامه های مخابراتی مناسب هستند و از قطع غیر نوری استفاده می کنند.

اتصالات ST: 

ST connectors

کانکتورهای ST یا اتصالات نوک مستقیم از یک اتصال سرنیزه نیمه منحصر به فرد با فرول 2.5 میلی متری استفاده می کنند. ST به دلیل قابلیت اطمینان و دوام، کانکتورهای فیبر نوری عالی برای نصب میدانی هستند. آنها به دو صورت سیمپلکس و دوبلکس موجود هستند

آزمون عملکرد

Performance Test

تصاویر تولیدی

Production Pictures

تصاویر کارخانه

Factory Real Pictures

  • قبلی:
  • بعد:

  • پیام خود را اینجا بنویسید و برای ما ارسال کنید