BGP

تولید - محصول

LC/SC/FC/ST/E2000 چند حالته دوبلکس 50/125 OM3/OM4 پچ کورد نوری

توضیح کوتاه:

مواد اولیه: فیبر Corning یا YOFC، کولار Us

طول: طول سفارشی

قطر کابل: 1.6mm، 1.8mm، 2.0mm، 3.0mm

رنگ کابل: آبی یا سفارشی

استفاده از عمر: 20 سال

MOQ: 1 عدد

زمان تحویل: 3 روز

کشور مبدا: چین


جزئیات محصول

برچسب های محصول

توضیحات محصول

کابل فیبر چند حالته 10G OM3 Duplex Raisefiber یک کابل فیبر چند حالته (LOMMF) بهینه شده لیزری است که به طور ویژه برای استفاده در برنامه های اترنت 10 گیگابیتی طراحی شده است. این کابل فیبر نوری چند حالته 50/125 OM3 دارای پهنای باند بسیار بالایی است که تقریباً سه برابر پهنای باند را نسبت به کابل فیبر چند حالته معمولی 62.5/125 میکرومتر ارائه می دهد. عملکرد بهبود یافته ای را ارائه می دهد که برای اتصال 10GBase-SR، 10GBase-LRM در مراکز داده طراحی شده است. در این بین، پچ کابل فیبر OM3 کاملاً با سیستم قدیمی‌تر قدیمی با استفاده از اپتیک LED یا VCSEL سازگار است که به مشتریان امکان می‌دهد از کابل‌های فیبر موجود و طرح‌های سیستم استفاده کنند و به راحتی شبکه‌های کابل‌کشی را در آینده به‌روزرسانی کنند.

کابل فیبر نوری چند حالته Raisefiber OM4 یک کابل فیبر چند حالته 50 میکرومتری (LOMMF) با پهنای باند بالا با لیزر بهینه شده برای استفاده در برنامه های اترنت 40G/100G است. این کابل پچ فیبر OM4 دارای پهنای باند بسیار بالای 4700 مگاهرتز * کیلومتر است که بیش از دو برابر پهنای باند بیش از 50/125 میکرومتر فیبر 10G OM3 چند حالته -2000 مگاهرتز بر کیلومتر ارائه می‌کند. کابل وصله فیبر OM4 به صراحت برای انتقال لیزر VSCEL توسعه داده شد و فواصل پیوند 40G تا 150 متر یا فواصل پیوند 100G تا 100 متر را مجاز کرد. این کابل کاملاً (به عقب) با تجهیزات 50/125 موجود شما و همچنین با برنامه های اترنت 10 گیگابیتی سازگار است. کابل وصله فیبر OM4 روی کابل فیبر OM3 به کاربر زیرساخت کابل‌کشی عملکرد بهتری برای پشتیبانی از فواصل طولانی‌تر یا اتصالات بیشتر می‌دهد. این یک روش مقرون به صرفه برای جلوگیری از اپتیک های گران قیمت فرستنده گیرنده 40G/100G ارائه می دهد.

کابل فیبر پچ OM3/OM4 با فیبر نوری با کیفیت بالا و کانکتورهای LC/SC/FC/ST/E2000 تولید شده است. برای اطمینان از عملکرد و کیفیت برتر، برای اطمینان از عملکرد و کیفیت برتر، به شدت برای تلفات کم درج و بازگشت آزمایش شده است.

مشخصات محصول

نوع رابط LC/SC/FC/ST/E2000
تعداد فیبر دوبلکس حالت فیبر OM3/OM4 50/125μm
طول موج 850/1300 نانومتر رنگ کابل آبی یا سفارشی
از دست دادن درج ≤0.3dB برگشت ضرر ≥30dB
حداقل شعاع خمشی (هسته فیبر) 15 میلی متر حداقل شعاع خمشی (کابل فیبر) 20D/10D (دینامیک/استاتیک)
میرایی در 850 نانومتر 3.0 دسی بل در کیلومتر میرایی در 1300 نانومتر 1.0 دسی بل در کیلومتر
ژاکت کابل LSZH، PVC (OFNR)، Plenum (OFNP) قطر کابل 1.6 میلی متر، 1.8 میلی متر، 2.0 میلی متر، 3.0 میلی متر
قطبیت A(Tx) تا B(Rx) دمای عملیاتی -20 تا 70 درجه سانتی گراد

مشخصات محصول

● برای اتصال تجهیزاتی استفاده می شود که از کانکتورهای سبک LC/SC/FC/ST/E2000 در هر انتها استفاده می کند و از کابل فیبر دوبلکس Multimode OM3/OM4 50/125μm ساخته شده است.

● کانکتورها می توانند پولیش رایانه شخصی یا UPC را انتخاب کنند

● هر کابل 100% برای تلفات درج کم و تلفات برگشت تست شده است

● طول سفارشی، قطر کابل و رنگ کابل موجود است

● OFNR (PVC)، Plenum (OFNP) و کم دود، هالوژن صفر (LSZH)

گزینه های رتبه بندی شده

● کاهش از دست دادن درج تا 50٪

● ماندگاری بالا

● پایداری در دمای بالا

● قابلیت تعویض خوب

● طراحی با چگالی بالا هزینه های نصب را کاهش می دهد

LC به LC چند حالته دوبلکس 50/125 OM3/OM4

LC UPC to LC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to LC UPC Multimode Duplex-2

LC به SC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

LC UPC to SC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to SC UPC Multimode Duplex-2

SC به SC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

SC UPC to SC UPC Multimode Duplex-1
SC UPC to SC UPC Multimode Duplex-2

LC به FC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

LC UPC to FC UPC Multimode Duplex-1
LC UPC to FC UPC Multimode Duplex-2

SC به FC Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

SC to FC Multimode Duplex-1
SC to FC Multimode Duplex-2

SC به ST Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

SC UPC to ST UPC Multimode Duplex-1
SC UPC to ST UPC Multimode Duplex-2

LC به ST Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

LC to ST Multimode Duplex-1
LC to ST Multimode Duplex-2

E2000 چند حالته دوبلکس 50/125 OM3/OM4

E2000 to E2000 Multimode OM3 OM4-1
E2000 to E2000 Multimode OM3 OM4-2

FC به FC چند حالته دوبلکس 50/125 OM3/OM4

FC UPC to FC UPC Multimode Duplex-1
FC UPC to FC UPC Multimode Duplex-2

ST تا ST Multimode Duplex 50/125 OM3/OM4

ST to ST Multimode Duplex-1
ST to ST Multimode Duplex-2

هوشمند و قابل اعتماد - فیبر نوری قابل خم شدن

کانکتور فیبر دوبلکس استاندارد صنعت مطابق با EIA/TIA 604-2 با فرول سرامیکی برای شبکه های کابل کشی با سرعت بالا است.

Bendable Optical Fiber
Bend Insensitive Fiber

الیاف غیر حساس خم

کابل BIF را می توان منگنه کرد و در گوشه ها خم کرد بدون اینکه کارایی آن کاهش یابد.

7.5mm Minimum Bend Radius

حداقل شعاع خمش 7.5 میلی متر

عملکرد خمشی استفاده از کانال را بهبود می بخشد و محفظه های کوچکتر را امکان پذیر می کند.

Zirconia Ceramic Ferrule

فرل سرامیک زیرکونیا

IL و RL بهینه انتقال سیگنال پایدار را تضمین می کنند و از ایمنی شبکه شما محافظت می کنند.

OM3 در مقابل OM4

● فیبر OM3 دارای رنگ ژاکت پیشنهادی آبی است. مانند OM2، اندازه هسته آن 50 میکرومتر است. از اترنت 10 گیگابیتی تا 300 متر پشتیبانی می کند. علاوه بر این OM3 قادر به پشتیبانی از اترنت 40 گیگابیت و 100 گیگابیت تا 100 متر است. اترنت 10 گیگابیتی رایج ترین کاربرد آن است.

● OM4 همچنین دارای رنگ ژاکت پیشنهاد شده از آب است. این یک پیشرفت بیشتر برای OM3 است. همچنین از یک هسته 50 میکرومتری استفاده می کند اما از اترنت 10 گیگابیتی در طول تا 550 متر و از اترنت 100 گیگابیتی در طول تا 150 متر پشتیبانی می کند.

قطر: قطر هسته OM2، OM3 و OM4 50 میکرومتر است.

رنگ ژاکت: OM3 و OM4 معمولا با یک ژاکت Aqua تعریف می شوند.

منبع نوری: OM3 و OM4 معمولا از VCSEL 850 نانومتری استفاده می کنند.

پهنای باند: در 850 نانومتر، حداقل پهنای باند مودال OM3 2000MHz*km، OM4 4700MHz*km است.

چگونه فیبر Multimode OM3 یا OM4 را انتخاب کنیم؟

فیبرهای چند حالته قادرند محدوده های مختلف فاصله را با سرعت داده های مختلف انتقال دهند. با توجه به کاربرد واقعی خود می توانید مناسب ترین مورد را انتخاب کنید. حداکثر مقایسه فاصله فیبر چند حالته در نرخ داده های مختلف در زیر مشخص شده است.

نوع کابل فیبر نوری فاصله کابل فیبر
  Fast Ethernet 100BA SE-FX 1 گیگابایت اترنت 1000BASE-SX 1 گیگابایت اترنت 1000BA SE-LX 10 گیگابایت پایه SE-SR 25 گیگابایت پایه SR-S 40 گیگابایت پایه SR4 100 گیگابایت پایه SR10
فیبر چند حالته OM3 200 متر 550 متر   300 متر 70 متر 100 متر 100 متر
OM4 200 متر 550 متر   400 متر 100 متر 150 متر 150 متر

نوع کانکتور سفارشی: LC/SC/FC/ST/E2000

Customized Connector Type

اتصالات ال سی:

LC connectors

این کانکتورها به دلیل اندازه کوچک و طراحی ضد کشش برای استفاده در کاربردهای با تراکم بالا ایده آل هستند. آنها در هر دو نسخه ساده و دوبلکس با فرول زیرکونیایی 1.25 میلی متری موجود هستند. علاوه بر این، کانکتورهای LC نیز از مکانیزم ضامن تخصصی برای ایجاد ثبات در موم رک استفاده می کنند.

کانکتورهای SC: 

SC connectors

کانکتورهای SC کانکتورهای جداکننده غیر نوری با فرول زیرکونیایی با شعاع 2.5 میلی متری هستند. آنها برای وصله سریع کابل ها به پایه های قفسه ای یا دیواری به دلیل ظاهر فشاری آنها ایده آل هستند. موجود در سیمپلکس و دوبلکس با گیره نگهدارنده دوبلکس قابل استفاده مجدد برای اتصال دوبلکس.

کانکتورهای FC: 

FC connectors

آنها دارای یک جفت رزوه ای بادوام هستند و برای استفاده در برنامه های مخابراتی مناسب هستند و از قطع غیر نوری استفاده می کنند.

اتصالات ST: 

ST connectors

کانکتورهای ST یا اتصالات نوک مستقیم از یک اتصال سرنیزه نیمه منحصر به فرد با فرول 2.5 میلی متری استفاده می کنند. ST به دلیل قابلیت اطمینان و دوام، کانکتورهای فیبر نوری عالی برای نصب میدانی هستند. آنها به دو صورت سیمپلکس و دوبلکس موجود هستند

آزمون عملکرد

Performance Test

تصاویر تولیدی

Production Pictures

تصاویر کارخانه

Factory Real Pictures

سوالات متداول

Q1. آیا می توانم یک سفارش نمونه برای این محصول داشته باشم؟

A: بله، ما از سفارش نمونه برای تست و بررسی کیفیت استقبال می کنیم. نمونه های مخلوط قابل قبول است.

Q2. در مورد زمان پیشروی چطور؟

A: نمونه به 1-2 روز نیاز دارد، زمان تولید انبوه به 3-5 روز نیاز دارد

Q3. چگونه کالا را ارسال می کنید و چقدر طول می کشد تا به دستتان برسد؟

A: ما معمولا توسط DHL، UPS، FedEx یا TNT ارسال می کنیم. معمولا 3-5 روز طول می کشد تا برسد. حمل و نقل هوایی و دریایی نیز اختیاری است.

Q4: آیا تضمینی برای محصولات ارائه می دهید؟

A: بله، ما 10 سال ضمانت را برای محصولات رسمی خود ارائه می دهیم.

Q5: در مورد زمان تحویل چطور؟

A: 1) نمونه ها: 1-2 روز.

2) کالاها: معمولا 3-5 روز.

بسته بندی:

کیسه پلی اتیلن با برچسب چوب (می توانیم آرم مشتری را در برچسب اضافه کنیم.)

packing
shipping

  • قبلی:
  • بعد:

  • پیام خود را اینجا بنویسید و برای ما ارسال کنید