BGP

تولید - محصول

پچ کورد نوری MTP Multimode 50/125 OM3/OM4

توضیح کوتاه:

مواد اولیه: فیبر Corning یا YOFC، کولار Us

حالت فیبر: چند حالته 50/125 OM3/OM4

طول: طول سفارشی

قطر کابل: 3 میلی متر

رنگ کابل: نارنجی یا سفارشی

استفاده از عمر: 20 سال

MOQ: 1 عدد

زمان تحویل: 3 روز

کشور مبدا: چین


جزئیات محصول

برچسب های محصول

توضیحات محصول

کابل های پایانه MTP به طور گسترده در محیط های کابل کشی با چگالی بالا مانند مراکز داده استفاده می شود. کابل مولتی فیبر سنتی با بافر محکم باید هر فیبر را به طور جداگانه توسط یک تکنسین ماهر خاتمه دهد. کابل MTP که چندین فیبر را حمل می کند، از قبل قطع شده است. کانکتورهای MTP پایان یافته کارخانه معمولا دارای آرایه 8 فیبر، 12 فیبر یا 24 فیبر هستند.

MTP یک نام تجاری برای تولید شده توسط US Conec است. مطابق با مشخصات MPO است. MTP مخفف "Multi-fiber Termination Push-on" اتصال دهنده است. کانکتورهای MTP برای مشخصات مکانیکی و نوری بالا مهندسی شده اند. برخی از این ویژگی ها توسط پتنت ها پوشش داده شده است. با چشم غیرمسلح، تفاوت بسیار کمی بین این دو رابط وجود دارد. در کابل کشی با یکدیگر سازگار هستند.

کانکتور MTP می تواند نر یا ماده باشد. با دو پین همترازی که از انتهای فرول بیرون زده اند، می توانید کانکتور نری را تشخیص دهید. کانکتورهای ماده MTP دارای سوراخ هایی در فرول هستند تا پین های تراز را از کانکتور نر بپذیرند.

MTP Multimode 8 Fibers OM3/OM4 50/125μm Fiber Optic Patch Cord، یک جایگزین مقرون به صرفه برای خاتمه میدان وقت گیر، برای وصله فیبر با چگالی بالا در مراکز داده که نیاز به صرفه جویی در فضا و کاهش مشکلات مدیریت کابل دارند، طراحی شده است. با اتصالات MTP و فیبر Corning یا فیبر YOFC، برای برنامه های مرکز داده با چگالی بالا 10/40/100G بهینه شده است.

مشخصات محصول

رابط MTP به MTP/LC/SC/FC/ST تعداد فیبر 8، 12، 24
حالت فیبر OM3/OM4 50/125μm طول موج 850/1300 نانومتر
قطر تنه 3.0 میلی متر نوع لهستانی UPC یا PC
جنسیت/نوع پین زن یا مرد نوع قطبیت نوع A، نوع B، نوع C
از دست دادن درج ≤0.35dB برگشت ضرر ≥30dB
ژاکت کابل LSZH، PVC (OFNR)، Plenum (OFNP) رنگ کابل نارنجی، زرد، آبی، بنفش، بنفش یا سفارشی
تعداد فیبر 8Fiber/12Fiber/24Fiber/36Fiber/48Fiber/72Fiber/96Fiber/144Fiber یا سفارشی

مشخصات محصول

● برای اتصال تجهیزاتی استفاده می شود که از کانکتورهای سبک MTP و کابل کشی چند حالته OM3/OM4 50/125μm استفاده می کند.

● گزینه های قطبیت نوع A، نوع B و نوع C موجود است

● هر کابل 100% برای تلفات درج کم و تلفات برگشت تست شده است

● طول سفارشی و رنگ کابل موجود است

● OFNR (PVC)، Plenum (OFNP) و کم دود، هالوژن صفر (LSZH)

گزینه های رتبه بندی شده

● کاهش از دست دادن درج تا 50٪

● ماندگاری بالا

● پایداری در دمای بالا

● قابلیت تعویض خوب

● طراحی با چگالی بالا هزینه های نصب را کاهش می دهد

● طراحی شده برای سیستم های 40Gig QSFP

MTP JUMPERS

کابل های جامپر برای ایجاد اتصال نهایی از پچ پنل به فرستنده گیرنده استفاده می شود یا در اتصال متقاطع متمرکز به عنوان وسیله ای برای اتصال دو پیوند ستون فقرات مستقل استفاده می شود. کابل های جامپر بسته به سریال یا موازی بودن زیرساخت با کانکتورهای LC یا کانکتورهای MTP در دسترس هستند. به طور کلی، کابل های جامپر مجموعه هایی با طول کوتاه هستند زیرا آنها فقط دو دستگاه را در یک رک به هم متصل می کنند، اما در برخی موارد کابل های جامپر می توانند طولانی تر باشند، مانند معماری های توزیع "وسط ردیف" یا "انتهای ردیف".

RAISEFIBER کابل های جامپر را تولید می کند که برای محیط "in-rack" بهینه شده اند. کابل های جامپر نسبت به مجموعه های معمولی کوچکتر و انعطاف پذیرتر هستند و اتصال به گونه ای طراحی شده است که بیشترین تراکم بسته بندی و دسترسی آسان و سریع را فراهم کند. همه کابل‌های جامپر ما حاوی فیبر خمشی بهینه‌شده برای عملکرد بهتر در شرایط خمش سخت هستند، و کانکتورهای ما بر اساس نوع پایه و نوع فیبر کد رنگی دارند و شناسایی می‌شوند.

MTP JUMPERS

• بوت های کانکتور کد رنگی بر اساس تعداد فیبر

• قطر کابل فوق العاده فشرده

• فیبر بهینه و ساختار انعطاف پذیر را خم کنید

• در انواع Base-8، -12 یا Base-24 موجود است

• ساخت و ساز قوی

نوع رابط MTP

MTP Connector Type

گزینه های رنگ اتصال MTP®

USCONEC MTP® رنگ
استاندارد SM سبز
SM ELITE خردل
OM1/OM2 رنگ بژ
OM3 AQUA
OM4 اریکا ویولت یا آبی
Connector Color Options
MTP  to MTP Multimode 12 Fibers Optical Fiber Cable-1

پچ سیم فیبر نوری MTP به MTP Multimode 12 Fibers OM3/OM4

MTP  to MTP 24 Fibers Multimode Fiber Cable-1

پچ سیم فیبر نوری MTP به MTP Multimode 24 Fibers OM3/OM4

MTP 12 Fibers Patch Cable with PushPull Tabs-3

MTP به MTP 12 فیبر چند حالته OM3 وصله سیم فیبر نوری با زبانه های فشار/کشش

MTP to 6 Duplex LC Multimode-1

MTP to 6x LC Duplex 12 Fibers Multimode OM3/OM4 Breakout Fiber Optic Patch Cord

MTP  to MTP Multimode 8 Fibers Optical Fiber Cable-1

پچ سیم فیبر نوری MTP به MTP Multimode 8 Fibers OM3/OM4

MTP-MTP MM With push pull tab

MTP به MTP 12 فیبر چند حالته OM4 وصله سیم فیبر نوری با زبانه های فشار/کشش

solution

نوع قطبیت

قطبیت A

در این قطبیت، فیبر 1 (آبی) به سوراخ 1 در هر کانکتور و غیره ختم می شود. این قطبیت اغلب به عنوان STRAIGHT THROUGH نامیده می شود.

POLARITY A

قطبیت B

در این قطبیت، الیاف معکوس می شوند. فیبر شماره 1 (آبی) به 1 و 12 ختم می شود، فیبر شماره 2 به 2 و 11 ختم می شود. این قطبیت اغلب به عنوان CROSSOVER نامیده می شود و معمولاً در برنامه های کاربردی 40G استفاده می شود. این معمولاً با جفت گیری نوع B همانطور که در بخش بعدی ذکر شد استفاده می شود.

POLARITY B

قطبیت ج

در این قطبیت، الیاف به 6 جفت تقسیم می شوند که معکوس می شوند. آنها برای استفاده با سیستم های کابل کشی پیش ساخته که به کانال های 2 فیبر مجزا (کابل ها یا ماژول ها) متصل می شوند، در نظر گرفته شده اند.

POLARITY C

جفت شدن آداپتور MTP

نوع A

آداپتورهای جفت MTP نوع A کانکتورها را با کلید یک کانکتور در یک جهت و کلید دیگری در جهت مخالف به نام KEYUP TO KEYDOWN جفت می کنند. این تراز کلید به این معنی است که پایه 1 یکی از کانکتورها با پایه 1 کانکتور دیگر تراز شده است، و یک اتصال مستقیم برای هر فیبر ایجاد می کند - به عنوان مثال آبی به آبی، نارنجی به نارنجی، تا حد آبی به آبی. این بدان معنی است که کدهای رنگ فیبر از طریق اتصال حفظ می شوند.

TYPE A

نوع B

آداپتورهای جفت MTP نوع B دو کلید کانکتور را با کلید یا KEYUP TO KEYUP تراز می کنند و کدهای رنگ فیبرها را عوض می کنند، مشابه آنچه در کابل نوع B اتفاق می افتد. تعویض فیبرها برای تراز کردن فیبرها برای یک فرستنده گیرنده 40G ضروری است.

TYPE B

تعداد فیبر سفارشی

Custom Fiber Count

تصاویر واقعی کارخانه

Factory Real Pictures

سوالات متداول

1. چرا RAISEFIBER را انتخاب کنید؟

(1) سازنده حرفه ای: MOQ کم، نمونه های رایگان در دسترس هستند.

(2) تضمین کیفیت: کیفیت بالا پایدار.

(3) راه حل های مشتریان: سریع.

(4) قیمت برد-برد: در هزینه ها صرفه جویی کنید، مزایای بیشتری برای مشتریان به ارمغان بیاورید.

2. آیا OEM، ODM را قبول می کنید؟

بله، ما آنها را می پذیریم.

3. آیا می توانید لوگوی ما را چاپ کنید؟

مطمئنا، لوگوی شما را می توان روی جعبه ها یا محصولات چاپ کرد.

4. آیا می توانم یک سفارش نمونه برای این محصول داشته باشم؟

بله، ما از سفارش نمونه برای تست و بررسی کیفیت استقبال می کنیم. نمونه های مخلوط قابل قبول است.

5. در مورد زمان سرب چطور؟

نمونه به 1-2 روز نیاز دارد، زمان تولید انبوه به 3-5 روز نیاز دارد.

6. چگونه کالا را ارسال می کنید و چقدر طول می کشد تا برسد؟

ما معمولاً توسط DHL، UPS، FedEx یا TNT ارسال می کنیم. معمولا 3-5 روز طول می کشد تا برسد. حمل و نقل هوایی و دریایی نیز اختیاری است.

7. آیا تضمینی برای محصولات ارائه می دهید؟

بله، ما 10 سال گارانتی برای محصولات رسمی خود ارائه می دهیم.

8. در مورد زمان تحویل چطور؟

1) نمونه ها: 1-2 روز.

2) کالاها: معمولا 3-5 روز.

بسته بندی و حمل و نقل

shipping

  • قبلی:
  • بعد:

  • پیام خود را اینجا بنویسید و برای ما ارسال کنید